SLUŽBY
UBYTOVÁNÍ
Apartmány Kolovna mají celkovou ubytovací kapacitu 12 pevných lůžek. Nabízíme ubytování ve 2 a 4 lůžkových apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi připojením a 4 lůžkové apartmány navíc disponují menší kuchyňkou a oddělenými ložnicemi.
WELLNESS
Pro naše hosty nabízíme možnost relaxace v podobě finské sauny.
OBČERSTVENÍ
Hostům a návštěvníkům nabízíme polopenzi (snídaně a večeře), která je zahrnuta v ceně ubytování. Dále nabízíme drobné občerstvení dle aktuální nabídky a regionální produkty v našem baru. Pro firemní klienty a rodinné oslavy zajistíme občerstvení formou rautů, coffee breaků. Požitek z jídla doplní výběr nápojů z našeho výčepu, baru a vinotéky.
SVATBY
Plánujete prožít Váš svatební den v překrásné přírodě podhůří Kralického Sněžníku? Láká Vás obřad na rozkvetlé louce, v blízkosti rybníku s dechberoucími výhledy? Pak jsou Apartmány a Penzion Kolovna to pravé místo. Rádi pro Vás připravíme svatební oslavu včetně ubytování, které bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Nabízíme možnost ubytování s kapacitou pro 30 - 40 osob, svatební hostinu vč. přípravy svatebního menu dle Vašich představ. V případě teplejších měsíců je možnost svatební hostiny i pro větší počet osob, díky zastřešení terasy velkokapacitním party stanem. Pokud Vás naše místo okouzlilo, neváhejte se nám ozvat a rádi s Vámi svatební den naplánujeme.
KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI
Pro firemní klientelu nabízíme prostory našeho Penzionu Kolovna, kde máme klubovou místnost pro 12 osob a hlavní místnost pro 30 osob jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, flipchartem a Wi-Fi pokrytím. Dále nabízíme v rámci firemní akce možnost občerstvení, coffee break.
TEAMBUILDING, PORADA, VEČÍREK
Hledáte místo, kde můžete realizovat výroční poradu, vánoční večírek, teambuilding nebo jinou firemní akci? Apartmány a Penzion Kolovna nabízí možnost ubytování vč. zázemí pro prezentace, porady či jiné aktivity se zajištěním patřičného cateringu připraveného našimi skvělými kuchaři. Mimo pracovní záležitosti si můžete zapůjčit kola či elektrokola a podniknout vyjížďku k prozkoumání okolí Králického Sněžníku, a poté si dát třeba relaxační wellness. V zimním období je možné si zapůjčit běžky, skialpy či fatbiky. Vybavení však máme v omezeném počtu, je nutná rezervace předem. Ubytování nabízíme s kapacitou 30 - 40 osob. V případě, že byste rádi získali víc informací, neváhejte se na nás obrátit.
DALŠÍ SLUŽBY
PARKOVIŠTĚ PŘED PENZIONEM
Přímo u penzionu je k dispozici návštěvníkům parkoviště pro 10 vozů.
PRANÍ A SUŠENÍ PRÁDLA
Po předchozí domluvě lze zajistit praní a sušení sportovního oblečení po cyklistickém či pěším výletu.
Jedna ze služeb, která slouží k úplné spokojenosti a pohodlí všem hostům penzionu. Ocení zejména sportovci.
DOMÁCÍ ZVÍŘE
Pobyt s domácími mazlíčky je možný po domluvě.